Правителството одобри промени в правилниците за прилагане на законите за опазване на земеделските земи и за собствеността и ползването на земеделските земи, съобщиха от пресцентъра на Министерския съвет. При Закона за собствеността и ползването на земеделските земи е прецизирана процедурата