По времето на служебния кабинет ръководството на „Напоителни системи“ е предложило петкратно увеличение в тарифите за напояване през 2017 г., съобщиха зеленчукопроизводители. Планирано е тази година да се напояват 3,1 млн. дка, от които 110 860 дка са само с оризища.