Само за осем месеца задълженията на „Напоителни системи“ ЕАД са се увеличили с около 5 милиона лева. Това обявиха от агроминистерството, за да оправдаят поредните кадрови промени, които от месец се вихрят във ведомството по всички етажи на властта. Новият